pre vaše cennosti v bezpečí

Nábytkový trezor YETY G - bezpečnostná trieda II.

 • Nábytkový trezor YETY G - bezpečnostná trieda II.
 • vzorkovník farieb
1 596 s DPH 1 330 € bez DPH
Doba dodania: 3 - 4 týždne
Trezor vhodný do firiem a inštitúcií, na úschovu cenností vyššej nominálnej hodnoty (cca do 50 000 €) a tiež prísne tajných dokumentov.

Certifikát II.bezpečnostnej triedy podľa normy EN 1143-1.

Výrobca:
Obj. čislo:
YETYGEN

Nábytkový trezor YETY G - bezpečnostná trieda II.

Nábytkový trezor s kvalitnou dvojplášťovou konštrukciou, dvere uzatvára trojstranný rozvorový mechanizmus.
Zámok je chránený mangánovou doskou proti odvŕtaniu.
Trezor je potrebné upevniť k podlahe cez 4 kotviace otvory v dolnej stene.
Štandardne dodávaný s 1 vyberateľnou policou, výškovo prestaviteľnou.
Kotviace skrutky sú súčasťou dodávky.

Parametre

Bezpečnostná trieda II. (EN 1143-1 )
Certifikát NBÚ Stupeň 4: Prísne tajné
Vonkajšie rozmery (vxšxhĺ) 700 x 480 x 450 mm
Vnútorné rozmery (vxšxhĺ) 600 x 400 x 340 mm
Hmotnosť 145 kg
Objem 81 l
Police 1
Vnútorná schránka na objednávku

Popis zámkov na výber

 • K - mechanický zámok MAUER na trezorový (tzv. motýlikový) kľúč je najbežnejší a najjednoduchší spôsob zamykania trezoru. Zamykací mechanizmus je ovládanými obojstranne ozubeným kľúčom. Štandardne sú k trezoru dodávané 2 ks kľúčov, ďalšie kópie je možné vyrobiť podľa originálu (v špecializovaných kľúčových službách). 
 • EN - Elektronický kódový zámok M-lock - trezorový zámok, zaradený do bezpečnostnej triedy „B“ podľa normy EN 1300. Zámok pracuje s jedným (hlavným) alebo dvomi nezávislými kódmi  (hlavný kód a užívateľský kód). Umožňuje tiež nastaviť dobu oneskorenia pri otvorení v rozsahu 01÷99 minút a dobu na otvorenie v rozsahu 01÷19 minút. Pre odomknutie zámku zadávate na klávesnici 6-miestny kód a následne otočíte madlom v smere hodinových ručičiek o 90° do  polohy OTVORENÉ. Potiahnutím k sebe dvere otvoríte. Ako zdroj napätia zámku sa používa 9V alkalická batéria, dostupná z vonkajšej strany dverí trezoru, nie je teda problém ju v prípade vybitia vymeniť aj pri zatvorenom trezore. Slabá batéria je navyše signalizovaná akustickým signálom.

 

 • EL - Elektronický kódový zámok LA GARD Basic - trezorový zámok, zaradený do bezpečnostnej triedy „B“ podľa normy EN 1300. Zámok pracuje s jedným (hlavným) alebo dvomi nezávislými kódmi  (hlavný kód a užívateľský kód). Napájaný 9V batériou, ktorá je dostupná z vonkajšej strany dverí trezoru, nie je teda problém ju v prípade vybitia vymeniť aj pri zatvorenom trezore. Slabá batéria je navyše signalizovaná akustickým signálom a súčasne blikaním červenej LED diódy.
 • MK - mechanický kombinačný zámok - obsluhuje sa ručne otáčaním mechanického kolieska, nevyžaduje napájanie batériami, ale je náročnejší na čas, sústredenie a presnosť. Odporúčame preto pred kúpou pozorne si prečítať odporúčania z článku Mechanický kombinačný zámok a jeho špecifiká a tiež samotný návod na obsluhu
 • KEN/KEL - kombinácia kľúčového a elektronického kódového zámku -Zámky sú na sebe závislé, t.j. pre odomknutie trezora je potrebné odblokovať elektronický zámok zadaním číselného kódu na klávesnici a následne odomknúť kľúčový zámok kľúčom.
 • KMK - kombinácia kľúčového a mechanického kombinačného zámku - Zámky sú na sebe závislé, t.j. pre odomknutie trezora je potrebné odblokovať mechanický kombinačný zámok pomocou číselného kódu a následne odomknúť kľúčový zámok kľúčom.

Podobné produkty

  Nábytkové trezory stredné

  Trezor YETY

  Kvalitný nábytkový trezor slovenskej produkcie zaradený v bezpečnostnej triede I. podľa EN 1143-1
  Vhodný aj na úschovu dokumentov spadajúcich pod utajované skutočnosti.
  1 164 s DPH
  970 € bez DPH
  Obj. čislo: YETY

  2. bezpečnostná trieda

  Nábytkový trezor YETY G7 - bezpečnostná trieda II.

  Trezor vhodný do firiem a inštitúcií, na úschovu cenností vyššej hodnoty (cca do 50 000 €) a tiež prísne tajných dokumentov.
  Bezpečnostná trieda II. podľa normy EN 1143-1.
  1 956 s DPH
  1 630 € bez DPH
  Obj. čislo: YETYG7
Naposledy navštívené

Nábytkový trezor YETY G - bezpečnostná trieda II.

Trezor vhodný do firiem a inštitúcií, na úschovu cenností vyššej nominálnej hodnoty (cca do 50 000 €) a tiež prísne tajných dokumentov.
Certifikát II.bezpečnostnej triedy podľa normy EN 1143-1.

Neviete si vybrať? Radi Vám poradíme - napíšte na trezor@trezor.sk alebo nám zavolajte na 0948 38 38 22.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.