pre vaše cennosti v bezpečí

Nábytkový trezor YETY GT - bezpečnostná trieda III.

1 806 s DPH 1 505 € bez DPH
Doba dodania: najneskôr do 30 dní
Nábytkový trezor s ochranou proti vlámaniu zodpovedajúcou III. bezpečnostnej triede.
Výrobca:
Obj. čislo:
YETY GT EN

Nábytkový trezor YETY GT - bezpečnostná trieda III.

Nábytkový trezor s kvalitnou dvojplášťovou konštrukciou, trojstranný rozvorový mechanizmus. Zámok je chránený mangánovou doskou proti odvŕtaniu. 4 kotviace otvory v dolnej stene. Štandardne dodávaný s 1 vyberateľnou policou, výškovo prestaviteľnou.

Parametre

Bezpečnostná trieda III. (EN 1143-1 )
Certifikát NBÚ -
Vonkajšie rozmery (vxšxhĺ) 700x480x450 mm
Vnútorné rozmery (vxšxhĺ) 600x400x 335 mm
Hmotnosť 220 kg
Objem 80 l
Police 1
Vnútorná schránka na objednávku

Popis zámkov na výber

  • K - mechanický zámok MAUER na trezorový (tzv. motýlikový) kľúč je najbežnejší a najjednoduchší spôsob zamykania trezoru. Zamykací mechanizmus je ovládanými obojstranne ozubeným kľúčom. Štandardne sú k trezoru dodávané 2 ks kľúčov, ďalšie kópie je možné vyrobiť podľa originálu (v špecializovaných kľúčových službách). 
  • EN - Elektronický kódový zámok M-lock - trezorový zámok, zaradený do bezpečnostnej triedy „B“ podľa normy EN 1300. Zámok pracuje s jedným (hlavným) alebo dvomi nezávislými kódmi  (hlavný kód a užívateľský kód). Umožňuje tiež nastaviť dobu oneskorenia pri otvorení v rozsahu 01÷99 minút a dobu na otvorenie v rozsahu 01÷19 minút. Pre odomknutie zámku zadávate na klávesnici 6-miestny kód a následne otočíte madlom v smere hodinových ručičiek o 90° do  polohy OTVORENÉ. Potiahnutím k sebe dvere otvoríte. Ako zdroj napätia zámku sa používa 9V alkalická batéria, dostupná z vonkajšej strany dverí trezoru, nie je teda problém ju v prípade vybitia vymeniť aj pri zatvorenom trezore. Slabá batéria je navyše signalizovaná akustickým signálom.

 

  • EL - Elektronický kódový zámok LA GARD - trezorový zámok, zaradený do bezpečnostnej triedy „B“ podľa normy EN 1300. Zámok pracuje s jedným (hlavným) alebo dvomi nezávislými kódmi  (hlavný kód a užívateľský kód). Napájaný 9V batériou, ktorá je dostupná z vonkajšej strany dverí trezoru, nie je teda problém ju v prípade vybitia vymeniť aj pri zatvorenom trezore. Slabá batéria je navyše signalizovaná akustickým signálom a súčasne blikaním červenej LED diódy.
  • MK - mechanický kombinačný zámok - obsluhuje sa ručne otáčaním mechanického kolieska, nevyžaduje napájanie batériami, ale je náročnejší na čas, sústredenie a presnosť. Odporúčame preto pred kúpou pozorne si prečítať odporúčania z článku Mechanický kombinačný zámok a jeho špecifiká a tiež samotný návod na obsluhu
  • KEL - kombinácia kľúčového a elektronického kódového zámku -Zámky sú na sebe závislé, t.j. pre odomknutie trezora je potrebné odblokovať elektronický zámok zadaním číselného kódu na klávesnici a následne odomknúť kľúčový zámok kľúčom.
  • KMK - kombinácia kľúčového a mechanického kombinačného zámku - Zámky sú na sebe závislé, t.j. pre odomknutie trezora je potrebné odblokovať mechanický kombinačný zámok pomocou číselného kódu a následne odomknúť kľúčový zámok kľúčom.

Doplňujúce informácie

 

Návody na obsluhu:

  • Elektronický kódový zámok M-Lock
  • Elektronický kódový zámok La Gard
  • Mechanický kombinačný zámok M-Lock
Naposledy navštívené

Nábytkový trezor YETY GT - bezpečnostná trieda III.

Nábytkový trezor s ochranou proti vlámaniu zodpovedajúcou III. bezpečnostnej triede.

Neviete si vybrať? Radi Vám poradíme - napíšte na trezor@trezor.sk alebo nám zavolajte na 0948 38 38 22.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.