pre vaše cennosti v bezpečí

Ako si vybrať trezor?
28.08.2023

Ako si vybrať trezor?

Potrebujete bezpečne uložiť svoje cennosti, chcete kúpiť trezor a neviete, podľa akých kritérii vyberať? Na začiatok je dobré sa najskôr zorientovať v ponuke trezorov. My vám ponúkame informácie a rady, ktoré vám pomôžu nájsť trezor, ktorý vyhovuje vašim potrebám, zohľadňuje váš rozpočet a samozrejme má všetky správne bezpečnostné funkcie.

Pred kúpou si premyslite odpovede na nasledujúce otázky:

Mechanický kombinačný zámok a jeho špecifiká.
26.10.2023

Mechanický kombinačný zámok a jeho špecifiká.

Ak uvažujete o kúpe trezora s mechanickým kombinačným zámkom, zbystrite pozornosť. Otváranie týmto zámkom má svoje výhody aj nevýhody, ktoré by sme vám chceli zhrnúť do nasledujúcich riadkov. Malo by vám to pomôcť lepšie sa rozhodnúť pri výbere správneho trezora a aj typu uzamykania.

Kde umiestniť trezor v byte, dome či v kancelárií?
20.04.2023

Kde umiestniť trezor v byte, dome či v kancelárií?

Aby trezor splnil svoju bezpečnostnú funkciu správne, je veľmi dôležité, kde bude umiestnený. Toto je jedna z otázok, ktorú by sme si mali zodpovedať ešte pred kúpou trezoru. Do úvahy pritom  treba zobrať niekoľko faktov, ktoré vám v tomto článku priblížime.   
Bezpečnostné triedy trezorov
22.05.2020

Bezpečnostné triedy trezorov

Ak práve vyberáte trezor, najviac by vás mala zaujímať úroveň jeho bezpečnosti.

V nasledujúcich riadkoch sa dozviete všetko podstatné o bezpečnostných triedach trezorov a prečo je to najdôležitejší parameter pri kúpe trezoru. Vysvetlíme vám, ako sa meria odolnosť voči vlámaniu, prečo je dôležitý certifiikát bezpečnostnej triedy, kto ho vydáva a podľa akých noriem.

Default text

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.